VÖRÖSMARTY MIHÁLY 

MŰVELŐDÉSI KÖZPONT 

BONYHÁD

MENÜ

 

 

Néhány csoport munkájához való csatlakozás feltételhez kötött,

ezért kérjük, a programokba újonnan bekapcsolódni kívánó érdeklődők

a részvétel feltételeiről tájékozódjanak a művelődési központban.

 

 

HONISMERETI KÖR

október 5-én 16 órakor

A Cipőgyár 100 éve

Előadók: Dr. Sós Csaba és Steib György

Helye: Völgységi Múzeum

október 26-án 7.30 órakor

Egy magyar reformátor tevékenysége: Sztárai Mihály (?-1575)

Előadó: Nagy István

 

 

FALUDI BÉLA UTAZÓK KLUBJA

október 2-án 17 órakor

Fáraók nyomában a Nílus mentén

Előadó: Zentai András

október 16-án 17 órakor

Egy kirándulás képei - Szent László útján jártunk

Előadó: Dr. Széki Jolán 

 

 

EGÉSZSÉGES ÉLETMÓD KLUB

(VITA NOVA KLUB)

szeptember 27-én 15 órakor

Klubnap

október 28-án 9-20 óráig

Egészségnap

 

 

NYUGDÍJAS PEDAGÓGUS KLUB

szeptember 27-én 15 órakor

Pinceparti

(A részletekről a klubvezető ad tájékoztatást.)

október 25-én 15 órakor

Arany János évforduló

Előadó: Hegedüs Éva

 

 

NŐK KLUBJA

Kirándulás a Balaton-felvidékre

(A részletekről a klubvezető ad tájékoztatást.)

 

 

BORBARÁT KÖR

október 2-án 17 órakor

Az újbor kezelése

Előadó: Hevér László, a PTE SZőlészeti és Borászati Kutatóintézet borászati osztályvezetője, borász mérnök

 

 

BOLDOGSÁGKLUB

október 2-án 16.30 órakor

A boldogságfokozó hála

 

 

október 4-én 17 órakor

"ÖTÓRAI TEA" - NOSZTALGIA KLUB

 

 

VÁROSI NYUGDÍJAS KLUB 

október 3-án és 17-én 15 órakor

(14 órakor kóruspróba)

 

 

október 9-én 18 órakor

MÉHÉSZ KLUB

 

 

minden kedden és csütörtökön 16 órakor

(kivéve a nyári zárva tartás idejében)

NYUGDÍJASOK TORNÁJA

 

 

október 30-án  17 órakor

BÉLYEGGYŰJTŐ SZAKKÖR

 

 

október 24-én 18 órakor

DÍSZGALAMB-ÉS KISÁLLAT-TENYÉSZTŐK KLUBJA

 

 

minden csütörtökön 17.30 órakor

FELVIDÉKIEK EGYESÜLETÉNEK KÓRUSA

 

 

 minden kedden 16.45 órakor

NÉMET NEMZETISÉGI KULTURÁLIS EGYESÜLET KÓRUSA

(Helye: Rákóczi u. 74.) 

 

 

október 17-én 17 órakor

BONYHÁDI FOTÓKLUB 

 

 

október 10-én és 24-én 16.30 órakor

FOLTMOLYOK FOLTVARRÓ KLUB 

 

 

minden csütörtökön 17.30 órakor

KEZDŐ HASTÁNC 

minden csütörtökön 19 órakor

JÓGA

 

 

minden hétfőn és csütörtökön 18 órakor

SEVEN CLUB SINGERS

 

 

minden szerdán 18 órakor 

"ÉLJ 100 ÉVET EGÉSZSÉGESEN

A 3-1-2 MERIDIÁN GYAKORLATOKKAL!"

 

 

minden szerdán és pénteken 17.30 órakor

A.A.

 

 

minden szerdán 16 órakor

(Helye: Dózsa Gy. u. 29)

SZÉKELY KÖR KÓRUSA

 

 

minden szerdán 18 órától 

ZELKE NÉPTÁNC EGYÜTTES

 

 

minden csütörtökön 9 órakor 

MAZSOLA KLUB - ingyenes játszóház

 

 

minden csütörtökön 11 órakor 

RINGATÓ

- zenei nevelés 3 évnél fiatalabb gyeremekek részére

Foglalkozásvezető: László Virág, fuvolatanár

 

 

DOBOGÓ TERMÉSZETJÁRÓ ÉS HEGYMÁSZÓ EGYESÜLET

Részletek

 

 

minden hétfőn és szerdán 18 órakor 

FITT happy NESS - AEROBIK ÓRÁK

 

 

minden szerdán 16 órakor és minden pénteken 17.30 órakor

KRANZLEIN NÉPTÁNCEGYESÜLET

 

 

minden kedden 16.30 órakor

BIBLIAOLVASÓ KÖR

 

 

minden csütörtökön 17 órakor 

VÖRÖSMARTY SZÍNJÁTSZÓ KÖR

 

 

minden csütörtökön 15 órakor

DÍSZÍTŐMŰVÉSZ KÖR

 

 

minden csütörtökön 15 órakor

SZÖVŐ SZAKKÖR

 

 

minden kedden 15.30 órakor (Helye: Vörösmarty Mihály Általános Iskola)

KÉPZŐMŰVÉSZETI KÖR

 

 

minden hétfőn 16.30 órakor 

SZÖCSKE AKROBATIKUS ROCK AND ROLL KLUB

 

 

minden kedden 16.15 órakor 

ISKOLÁRA ELŐKÉSZÍTŐ FEJLESZTŐ FOGLALKOZÁS

 

 

minden hétfőn 9 órakor

"KANGA" HORDOZÓS TORNA

 

 

minden hétfőn 10.10 órakor

"KANGA" HORDOZÓS TORNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asztali nézet